Gabinety Okulistyczne  
   
 
Badania diagnostyczne
Nasi specjaliści
Gabinety konsultacyjne
Cennik
Rejestracja online
Kontakt


Ultrasonograf Aviso

Aparat UBMAviso to nowoczesny ultrasonograf łączący w sobie możliwości przenośnego komputera PC z zaawansowanym urządzeniem do badań USG. Urządzenie dysponuje 3 rodzajami sond :


1.UBM - Sonda o częstotliwości 50 MHz- umożliwia obrazowanie struktur i patologii od powierzchni rogówki aż po ciało rzęskowe włącznie. Sonda ta pracuje w nowej, unikalnej technologii liniowego skaningu . W rezultacie obrazy otrzymywane z sondy są bardzo wysokiej jakości.


2.Biometria -pomiar długości gałki ocznej ,precyzyjna biometria nie ograniczona przez nieprzezierny ośrodek w przypadku gęstej zaćmy. Dokładność pomiarów biometrii jest porównywalna z interferometrem laserowym! Pomiar możliwy jest techniką kontaktową lub immersyjną. Oprogramowanie zawiera 12 formuł do kalkulacji soczewek, w tym formuły dla pacjentów, którzy byli w przeszłości poddani chirurgii refrakcyjnej rogówki.


3.Sonda do prezentacji B o częstotliwości pracy 10MHz
Jest to standardowa sonda przeznaczona do ogólnych badań gałki ocznej oraz oczodołu.


Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013.


UBM zdjecie